logo copygraf
zavoláme Vám | obchodné podmienky | práca u nás | kontakt


Máme už 69951 spokojných zákazníkov.

Tlač samolepiek


Ponúkame Vám plnofarebné samolepky na kvalitnom PVC rezanom na mieru do akýchkoľvek tvarov, odolné proti vode, vyblednutiu a slnečnému UV žiareniu, vhodné aj do vonkajšieho prostredia. Samolepky tlačíme v sýtych farbách a maximálnej kvalite. Samolepky sú najlacnejší reklamný predmet aký len môže byť.

Okrem ľubovoľného rozmeru šírky aj výšky samolepky (min. 2cm jeden rozmer) si môžete okrem štandadných tvarov ako obdĺžnik, štvorec, kruh či elipsa objednať aj vlastný tvar orezu podľa Vašich predstáv, nech je to napríklad srdiečko alebo tvar loga Vašej firmy. Všetko vyrobíme v maximálnej presnosti a kvalite.

Cena nálepky spolu s vyrezaním na špecifický rozmer alebo tvar je iba 0,0149€/cm2. Nezáleží teda či si objednáte zopár veľkých samolepiek alebo veľa menších, je to len na Vás. Akciová cena platí pri minimálnej objednávke za 49€ s DPH a dopravou (tá je 3,60€). Napr. 100ks nálepiek obdĺžnikového tvaru rozmeru 5x4cm Vás vyjde len za 33,40€ s dopravou.

Prvý grafický návrh Vám zhotovíme v cene produktu. Ďalšie úpravy účtujeme sumou 6€/15min práce. Dodávka je do 7 dní od objednávky, úhrady, prípadne schválenia grafického návrhu. Dodanie poštou si účtujeme sumou 3,60€.


Ukážky samolepiek (kliknutím na náhľad sa Vám zväčší)
Objednávka samolepiek


Naša cena:

0,0149 € / cm2

Zadajte počet rovnakých samolepiek:
ks

Zadajte rozmery jednej samolepky (šírka x výška) v centimetroch:
x cm

Vyberte si tvar orezania samolepky:


Podklady na samolepku:

Počet podkladov:
Zadajte počet nahrávaných podkladov a následne ich nahrajte. Počty môžte priebežne uberať aj pridávať. Nahrajte prosím grafické podklady pre Vašu samolepku, ako sú napríklad fotografie, logo Vašej firmy. Naši grafici Vám môžu spracovať grafický návrh a budú Vás kontaktovať pred tlačou aby ste ho schválili. V prípade že máte grafiku pre Vašu samolepku spracovanú, nahrajte ju tiež. Podklady môžu byť aj zozipované, ak ich je viac.


Zadajte Vašu adresu, tel. číslo,
www stránku
alebo motto:


Ak chcete okrem alebo namiesto loga mať na samolepke vytlačený aj nejaký text, napíšte ho tu. Môžete spresniť kde má byť umiestnený


Email:


Potrebný na schválenie grafiky pripravenej samolepky

Telefón:
 
Ste:Fakturačné údaje:
Titul:
Meno: Na faktúre iba firma (bez firmy iba meno)
Priezvisko: Na faktúre meno aj firma
Ulica a číslo:
PSČ:
Mesto:
Štát:
Firma:
IČO:
DIČ:
Ste platcom DPH?

Dodacia adresa (iba ak sa líši od fakturačnej):
Titul:
Meno:
Priezvisko:
Ulica a číslo:
PSČ:
Mesto:
Štát:

Poznámka:Spôsob odberu:

CAPTCHA code
Opíšte text:
Nečitateľný text ? Kliknutím na obrázok ho zmeníte.


Kliknutím vyššie si u Vás objednávam dodávku podľa vyššie uvedenej objednávky. Objednávka sa stáva záväznou jej odoslaním.Rýchly kontakt

Mediagraf,
Ilkovičova 3 (v budove FEI STU blok C)
841 04 Bratislava Karlova Ves

Telefón: 0948 899 909

Otváracie hodiny

Pon - Štv: 8:00 - 15:00
Piatok: 8:00 - 13:00
Obedňajšia prestávka: 12:30 - 13:00

Sobota, Nedeľa: Za príplatok vyhotovíme Vaše zákazky cez víkend, sviatok alebo ktorúkoľvek nočnú hodinu NONSTOP ! Volajte: 0948 899 909

V mesiacoch apríl máj kvôli diplomovým prácam otvorené od 7:30 do 18:00

Kde nás nájdete

©2012-2020 mediagraf.sk